KREPŠELIS

Viso 0.00 €

PIRKTI

Kategorijos

www.balticactivities.eu www.balticactivities.eu www.balticactivities.eu www.balticactivities.eu
stumbras.jpg
parasiutas3.jpg
trakai1.jpg
Laivas Trakai.jpg

Mūsų svetainė www.balticactivities.eu yra internetinė ekskursijų, turų, aktyvių laisvalaikio praleidimo būdų ir kitų kelionių paslaugų automatizuota platinimo ir užsakymo sistema. Mūsų tinklapyje yra kruopščiai atrinktos ekskursijos ir įvairių Lietuvos paslaugų tiekėjų teikiamos kelionių ar aktyvios veiklos paslaugos.

Visa informacija yra susisteminta ir pateikta taip, kad būtų patogu ir paprasta pasirinkti norimą ekskursiją ar veiklą. Jūs galite vos per kelias akimirkas nesudėtingai užsisakyti norimas kelionių paslaugas. O Jums atsiųstą užsakymo patvirtinimą (Vaučerį) galite patys atsispausdinti spausdintuvu. Kartu su Jūsų galiojančiu asmens dokumentu su nuotrauka tai ir bus bilietas į pasirinktą turą.

Mes dirbame su daugeliu bendrovių partnerių, kurių produktus ir paslaugas mes platiname savo klientams per šį tinklapį. Mes taip pat dirbame su apmokėjimus tvarkančiomis gerai pasaulyje žinomomis sistemomis, kurių pagalba Jūs saugiai galite atlikti apmokėjimus už produktus ir paslaugas.

Kodėl geriau užsisakyti turistines paslaugas online / internetu prieš atvykstant (iš anksto)?

Pirma. Atvykę į Lietuvą Jūs galėsite neskubėti ir atsipalaiduoti. Jums nereikės ieškoti informacijos centro ir stovėti eilėje ar bandyti skubiai susirasti ir užsisakyti kokią nors turistinę paslaugą kuriai gal būt nebeliko vietų. Jūs negaišite laisvalaikio Lietuvoje laiko naršydami po įvairius internetinius puslapius ir bukletus ar bandydami susisiekti su įvairiais paslaugų tiekėjais. Užsisakydami sau nuotykį ar pažintines įdomybių lankymo veiklas gerokai iš anksto, Jūs ramiai namuose galite apsvarstyti ir susiplanuoti savo veiklą (laisvalaikį). Mokėdami už užsakytą veiklą iš anksto prieš atvykstant galite paskirstyti savo atostogų kaštus taip, kad kai Jūs atvyksite čia galėsite leisti savo pinigus kitiems svarbiems dalykams, kaip pavyzdžiui, suvenyrams, maistui ir gėrimams!

Antra. Nėra jokių papildomų rezervavimo mokesčių. Užsakant paslaugas per  mūsų puslapį nėra jokių paslėptų išlaidų. Mes nereikalaujame iš mūsų klientų jokio organizavimo ar rezervavimo mokesčio. Kiekvienos veiklos kaina, kurią matote sąraše yra kaina, kurią mokate ir tai lygiai tokia pati kaina kurios prašo tiesioginis veiklos teikėjas.

Trečia. kuris nors mūsų klientų aptarnavimo atstovų dar kartą patikrins visas reikalingas užsakomos laisvalaikio (poilsio) praleidimo (veiklos) paslaugos reikalavimų detalės. Tai užtikrins, kad Jums būtų pasiūlyta geriausia kaina ir, kad Jūsų užsakymas ir pasirinkta veikla būtų tinkamiausiai priderinta prie Jūsų norų.

Ketvirta. Mūsų paslaugos Jums papildomai nieko nekainuos. Mes esam nepriklausomi ir todėl galime suteikti jums nešališką informaciją ir nuomonę apie viską ką gali pasiūlyti turistinių pramogų paslaugų tiekėjai Lietuvoje. Taigi tikrai apsimoka leisti mums padėti sutaupyti Jūsų laiką, kurį praleistumėte renkantis ir pereiti tiesiai prie malonumų.